İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Lüks Tasarımcı Eşyalarının Karşılanması İçin 8 İpucu

Tasarımcı Ürünlerini Nasıl Satın Alacağınıza Dair 7 İpucu

Moda açısından zayıf yönlerimin tasarımcı el çantaları olduğu konusunda oldukça açığım. Artık o kadar çok satın almıyor olsam da, yaptığım zaman tam olarak ne elde etmek istediğimi biliyorum ve başka rastgele şeyler satın alarak dikkatimi dağıtmadığımdan emin oluyorum. Aşağıda, üst düzey parçalar veya diğer tasarım öğeleri sağlamak ve nasıl odaklanılacağı konusunda benim için işe yarayan bazı ipuçlarını bir araya getirdim.

Önemli olan, tasarım ürünü satın almanın bir ihtiyaç değil bir lüks olduğunu hatırlamaktır. Ödeyebildiğiniz ve önce ihtiyaçlarınızı ödediğiniz sürece, zaman zaman kendinize davranmanız son derece iyidir. Zaman zaman lüks ürünler satın almanın bazı faydaları vardır, ancak bunlar yine de bir lükstür ve bir gereklilik değildir.

Kendinizi suçlu hissetmeden tasarımcı kıyafetleri ve el çantaları satın alabilmeniz için takip etmeniz gereken birkaç ipucu!

1. Önce kaydedin

Herhangi bir alışveriş yapmayı düşünmeden önce geleceğiniz için tutarlı bir şekilde biriktirdiğinizden emin olun. Bu, emeklilik, uzun vadeli ve kısa vadeli hedefleriniz için bir kenara para koymak ve ayrıca tüm aylık harcamalarınızı ödemek anlamına gelir.

Finansal hedefleriniz, tasarımcı bir el çantası satın almaktan daha önemlidir. Ancak, önce bu şeyler halledildiği sürece, karşılayabildiğiniz sürece beğendiğiniz bir şeyi satın aldığınız için kendinizi suçlu hissetmeyin.

Hatta bir şey için biriktirdikçe bulabilirsin, parayı gerçekten vermek zorunda kaldığında fikrini değiştirebilirsin.

Ödeyebilir ve biriktirebilirseniz, suçlu hissetmeden satın alabilirsiniz! Sadece bütçenize bağlı kaldığınızdan ve istediğinizi aldığınızdan emin olun. Parlak nesnelerle dikkatinizi dağıtmayın.

2. Kaliteyi nicelikten çok satın alın

Kendini çok daha meraklı bulacaksın. Birkaç yıl sonra paramparça olan, ucuz bir şey satın aldığınız tüm zamanları düşünün.

Tamamen buna değmez, değil mi? Uzun ömürlü olmayan 5 öğeden daha kaliteli 1 ürün satın almak daha iyidir.

Üst düzey tasarımcı kıyafetleri veya el çantaları satın almak, bunun yerine çok sayıda daha ucuz çanta satın almış olsaydınız, uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar. Tipik olarak, tasarımcı kıyafetleri, ucuza yapılan kıyafetlerden daha uzun süre dayanır.

3. “Sahip olunması gereken” parçaların satışa çıkmasını bekleyin

Tasarımcıların klasik parçaları nadiren satışa çıksa da, sabırlıysanız, yıllık veya iki yılda bir tasarımcı satışlarında klasik bir havaya sahip birçok mevsimlik ürün bulabilirsiniz.

O markanın bir outlet mağazası varsa, outlet alışveriş merkezlerinde de tasarımcı ürünleri bulabilirsiniz. Bazı tasarımcıların, genellikle kupon ve satış bulabileceğiniz outlet mağazaları vardır.

Ayrıca onları kiralayan çevrimiçi sitelerden indirimli olarak tasarımcı kıyafetleri ve el çantaları satın alabilirsiniz. Biraz kullanılacaklar, ancak yine de satın almak için indirime değer olacaklar.

Tasarımcı aksesuarlar söz konusu olduğunda büyük bir hayranı olduğum başka bir şey de Fashionphile ve Rebag gibi konsinye sitelerden hafifçe kullanılmış veya ikinci el tasarım çantalar satın almak.

Önceden sevilen çantaların doğru şekilde nasıl satın alınacağını açıklayan ayrıntılı blog gönderimize göz atın.

4. Büyük önem taşıyan ürünler için tasarruf edin

Bunlar, bir kredi kartına tokat atmak yerine, indirimde olup olmadıklarına bakılmaksızın sahip olmanız gereken öğelerdir.

Kaydederken, öğeyi gerçekten hala isteyip istemediğinize karar vermenize yardımcı olur ve ardından bir kez aldığınızda, daha çok değer verir ve daha az pişman olursunuz. Belirlenmiş bir tasarruf hesabı oluşturabilirsiniz – satın alımlarınız% 100 suçsuz olacaktır.

Bu aynı zamanda size satın alma hakkında düşünmeniz ve satın almadan önce gerçekten istediğiniz bir şey olduğundan ve kullanacağınızdan emin olmanız için zaman verecektir. Ayrıca, satın almaya hazır olduğunuzda iyi bir teklif bulmanızı kolaylaştırır.

Mükemmel ürünü bulana kadar bekleyebilir ve dağıtabilir ve ardından suçluluk hissetmeden nakit ödeme yapabilirsiniz!

5. Hızlı trendlerden uzak durun

Aşırı moda olan pahalı şeylerden uzak durun – Zara ve H&M gibi mağazalar, gerekirse bunun için. Bir ton para harcıyorsanız, zamansız parçalar üzerinde olmalıdır.

Öyleyse kendine sor, “Bunu bir yıl sonra giymek isteyecek miyim? “Ave satın alma kararlarınızı vermek için yanıtınızı kullanın.

Bir tasarımcı el çantasına veya ayakkabılarına bir miktar para harcamak istemiyorsunuz ve birkaç ay içinde artık onu sevmiyorsunuz. Çok sayıda kıyafetle uyumlu olacak ve bundan bir yıl sonra modası geçmeyecek öğeleri seçtiğinizden emin olun.

Parlak desenlerden uzak durur ve nötr renklerle yapışırdım, böylece çok sayıda kıyafetle eşleşecek ve şık kalacaktır. Cesur desenler ve renkler elde ederseniz, hızla modası geçecektir.

Para harcadığınız her şeye uzun süre dayanmasını, kaliteli ve şık olmasını istersiniz. Bu yüzden satın aldığınız şey konusunda seçici olun.

6. Bu bir rekabet değil

Beğendiğiniz şeyleri ve karşılayabildiğiniz şeyleri satın alın, çünkü beğenirsiniz, başkası için değil. Jones’a veya sosyal medya modacılarına ayak uydurmayın. Mali durumları hakkında hiçbir fikriniz yok, kendinize odaklanın, Sevdiğini ve gücün yettiğini al.

Bir şeyi satın almalısınız çünkü onu başkalarının düşündüğü için değil.

7. Karıştırın

Chanel el çantasıyla 10 dolarlık bir kolsuz bluz giymenin yanlış bir tarafı yok. Kesinlikle hiçbir şey. Tarzınızın ne olduğunu belirleyin ve karıştırın. Giydiğiniz her şeyin çok pahalı olması gerekmez.

Gardırobunuzda bir marka ve stil karışımı bulundurmak tamamen sorun değil. Önemli olan, onu sevmeniz ve kendinizi iyi hissetmenizdir. Satın aldığınız ürün konusunda kendinizi rahat hissetmeniz gerekiyor, bu yüzden gerçekten istediğinizden emin olun.

Bir kapsül dolabı başlatmak, işleri yaratıcı bir şekilde karıştırmanıza yardımcı olmak için harika bir fikirdir!

8. Tasarımcı kıyafet ve aksesuarlarını kiralayın

Kıyafet, çanta ve diğer lüks eşyaları kiralamak sandığınızdan daha kolay. Bu, pahalı ürünlerin tadını ucuza çıkarmayı ve bunların hızlı bir şekilde modası geçmesi konusunda endişelenmemeyi kolaylaştırır.

Özel tasarım ayakkabılar, elbiseler, giysiler ve el çantaları gibi şeyler kiralayabilirsiniz. Tasarımcı çantalar gibi şeyleri kiralamak, bir tanesine servet harcamadan tasarımcı çantaya sahip olmanın daha ucuz bir yoludur.

Ayrıca, kesinlikle seviyorsanız, indirimli olarak satın alabilirsiniz. Bu, gerçekten beğenip beğenmediğinizi ve kullanıp kullanmayacağınızı görmek için farklı çantaları test etmenin harika bir yoludur. Hatta her ay yeni bir tane fiyatına bir yıl boyunca yeni bir tane kiralayabilirsiniz. Tabii ki, bu hangi tasarımcı çantasına bağlı olacaktır.

Bir tasarım çantaya bir ton para harcamak ve sonra onu sonsuza dek dolabınıza asmak istemezsiniz. Tasarımcı ürünlerini kiralamak, bir şeyleri test ederken biraz para biriktirmenin harika bir yoludur. Bir ton farklı çanta satın almak zorunda kalmadan farklı stilleri denemek de eğlenceli.

Kiralamayla ilgili harika olan şey, eşyaları temizlemenize gerek olmamasıdır. Şirketler iade edildikten sonra onları temizliyor!

Kiralama şirketlerinden bazıları bir ürünü gerçekten seviyorsanız perakende fiyatından indirimli olarak satın almanıza izin verir. Birçoğunun kıyafetleri kişisel tercihlerinize ve istediğiniz uyuma göre seçen stilistleri de vardır.

Tasarımcı kıyafet, çanta ve aksesuarların kiralanabileceği yerler

Çanta Ödünç Al veya Çal

Bag Borrow or Steal, tasarımcı el çantaları kiralayan bir web sitesidir. Ayrıca indirimli olarak satıyorlar ve kullanılmış çantalarınızı alıyorlar. El çantası kiralama fiyatı, istediğiniz tasarımcı çantasına bağlıdır. Bazıları ayda 100 $ kadar düşük. Kiralama 1 ay içindir ve yenilenebilir.

Çantalarını kiralamanın harika yanı, çantaya bağlı olarak onları her ay bir yıl boyunca yeni bir çanta fiyatına kiralayıp değiştirebilmenizdir.

Bay ve Bayan Koleksiyonu

Bay ve Bayan Koleksiyonu, erkekler ve kadınlar için bir giyim abonelik hizmetidir. Yüzlerce markaya sahipler ve size gönderdikleri stilleri zevklerinize göre uyarlıyorlar.

Stil tercihlerinizi dolduruyorsunuz ve onlar sizin için kutunuzu bir araya getiriyorlar. Yani ne seçeceğinizden emin değilseniz, sizin için yapacaklardır. Kadınlar için abonelik kutuları ayda 59 dolardan başlıyor. Bir öğeyi gerçekten seviyorsanız, onu saklayabilir ve istemediğiniz şeyi iade edebilirsiniz.

Pisti Kirala

Ayda 30 dolardan başlıyor ve seçim yapabilecekleri 1000 seçenek var. Pisti Kirala, aylık düşük bir fiyata tasarımcı kıyafetlerini ve aksesuarlarını giymenin harika bir yoludur. Her ay öğeleri değiştirirsiniz, böylece yalnızca birkaç kez giyebileceğiniz bir şey için tam fiyat ödemek zorunda kalmazsınız.

Birkaç farklı hizmet sunarlar, sınırsız kiralamaya kadar özel bir etkinlik için kiralayabilirsiniz. Tüm durumlar için perakende fiyatlarına kıyasla dik bir indirimle stilleri vardır.

Le Tote

Le Tote, Classic aboneliği için ayda 79 dolardan ve hamile kıyafetleri için ayda 89 dolardan başlıyor. Ayda bir veya iki kutu arasından seçim yapabilirsiniz. Kiralık kadın kıyafetleri ve aksesuarları sunuyorlar. Profesyonel ve aradaki her şey için gündelik giyim için kıyafetleri var.

Çok uzun süre ihtiyacınız olmayacağı için hamile kıyafetlerini kiralamak harika bir seçenektir. Sadece birkaç kez giyebileceğiniz eşyaları satın almayarak tasarruf edeceksiniz. Yaklaşan herhangi bir özel etkinliğiniz varsa ve muhtemelen yalnızca bir kez giyeceğiniz bir kıyafet için tonlarca para harcamak istemiyorsanız, bu mükemmeldir.

Bunlar, tasarımcı kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını çevrimiçi olarak kiralayabileceğiniz yerlerden sadece birkaçı. Bu tür hizmetler kullanışlıdır ve tasarımcı kıyafetlerinde size çok fazla para kazandırabilir.

Çevrimiçi kıyafet kiralamak, kıyafetleri ucuza ödünç almanın ve bütçeyi bozmadan şık kalmanın kolay bir yoludur. Tasarımcı kıyafetlerinde tasarruf edeceksiniz ve yine de bankayı bozmadan moda olacaksınız. Ayrıca kuru temizlemede paradan tasarruf etmenizi sağlayacak öğeleri temizlemenize gerek yoktur.

Tasarımcı kıyafetlerini kiralamak, paradan tasarruf etmenin ve tarzınızı korumanın harika bir yoludur. O zaman bir şeyi gerçekten seviyorsanız, indirimli olarak satın alabilirsiniz. Her kiralama hizmeti biraz farklıdır, bu nedenle hangisinin sizin için en uygun olduğunu görmek için onlara göz atın. Hatta birçoğunun ilk satın alımınızda indirim var!

Özetle

Pahalı el çantaları veya diğer üst düzey moda satın alımları söz konusu olduğunda, bunu doğru şekilde yaptığınız ve gelecekteki benliğiniz için planladığınız sürece, ara sıra savurganlıklara izin verilir. Sadece önemli şeylerin önce geldiğinden emin olun. Finansal hedeflerinizi engellemediği ve bunu karşılayabildiğiniz sürece zaman zaman savurganlık yapmanın yanlış bir tarafı yoktur.

Tasarruf edin ve istediğiniz şey için nakit ödeyin ve / veya maliyetten tasarruf etmek için öğeleri kiralayın. Sadece satın aldığınız her şeyi sevdiğinizden ve zor kazandığınız parayı ona harcamadan önce uzun süre giyeceğinizden emin olun.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir