İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En İyi Nakit Zarf Cüzdanlarından 17’si

Bu gönderi, Clever Girl Finance’i büyütmemize yardımcı olan, güvendiğimiz markalardan bazı bağlı kuruluş bağlantılarını içeriyor! Daha fazla bilgi için lütfen açıklamalarımıza bakın.

Paranızı etkili bir şekilde bütçelemek için nakit zarf sistemini kullanmayı düşünüyorsanız, doğru nakit zarf cüzdanını bulmak başarınızın kritik bir parçasıdır. Paranızı kolayca bölmek ve taşımak için kullanışlı bir cüzdan olmadan, nakit zarf bütçeleme planlarınıza bağlı kalmak daha kolay olacaktır. Bugün, şık kalırken hayatınızı kolaylaştıracak en iyi nakit zarf cüzdanlarından bazılarına daha yakından bakacağız.

Nakit zarf cüzdan sistemi nedir?

Nakit zarf sistemi temelde bir nakit bütçesini takip etmenize izin verir. Harcama hedeflerinize göre her bütçeleme kategorisi için tam harcama tutarını belirleyebilirsiniz.

Örneğin, bu ay bakkaliye 350 dolar ve benzine 200 dolar harcayabileceğinize karar verebilirsiniz. Her kategoride ne kadar harcayabileceğinizi belirledikten sonra, parayı bir zarfa koyabilirsiniz. Aylık limitinize ulaşana kadar bu zarfın içindeki parayı harcayabilirsiniz.

İpotek veya ev sahibi sigortası gibi sabit giderlerinizin nakit zarf sisteminize dahil edilmemesi önemlidir. Bunun yerine, bu masrafları normalde yaptığınız gibi ödeyebilirsiniz. Nakit zarf sistemi, isteğe bağlı harcama seçeneklerinizin üstesinden gelmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Nakit bütçesi ile, plastikle fazla harcama yapma cazibesi olmadan somut bütçeye daha kolay bağlı kalabileceğinizi fark edebilirsiniz.

Nakit zarflı cüzdan kullanmanın faydaları

Nakit zarf cüzdanı kullanmanın ana yararı, aşırı harcama fırsatlarınızı potansiyel olarak azaltabilmenizdir. Bir satın alma için ödeme yapmak üzere nakit cüzdanınızı kırdığınızda, satın alma işleminizin aylık bütçe üzerindeki doğrudan etkisini görebileceksiniz. İsteğe bağlı harcamalara daha somut bir yaklaşımla, harcama eylemlerinizin sonuçlarını daha kolay göreceksiniz.

Bu uygulamalı yaklaşımla, bütçeleme stratejinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Ancak, harcadığınız paranın tamamını bir dizi zarfta saklamak kafa karıştırıcı olabilir. Nakit cüzdanın yardımı olmadan bir zarf koleksiyonunu takip etmek zor olabilir.

Neyse ki, bütçenizin zarflarını takip etmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış birçok nakit zarf cüzdanı var.

En iyi nakit zarf cüzdanlarının listesi ve neden iyi oldukları

Mevcut en iyi nakit zarf cüzdanlarına daha yakından bakalım. Listeyi takip ederken, ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza uygun bir cüzdan bulun!

1. Savvy Spender’ı Paylaşın

Savvy Spender Bütçe Cüzdanını Böl
Divvy Up nakit cüzdan, siyah renkte ve ön tarafında pembe bir sıçrama ile geliyor. Cüzdanı sipariş ettiğinizde, paranızı saklamak için beş manyetik nakit zarf alacaksınız. Cüzdanın içinde, bu zarfları tutacak iki torba bulacaksınız. Ayrıca, önemli kartlar için on iki kart yuvası.

Çıkarılabilir manyetik zarflarla, cüzdanınıza kolayca nakit kategorileri ekleme veya çıkarma özgürlüğüne sahipsiniz. Ancak çıkarılabilir manyetik nakit zarflar, izlenecek başka bir katman ekler. 50 $ ‘lık bir satın alma olarak, ilerlemeden önce çıkarılabilir nakit zarflardan keyif alıp almayacağınızı düşünmelisiniz.

2. Magicfly Nakit Zarflı Cüzdan

Magicfly Nakit Zarf Cüzdan
Uygun fiyatlı MagicFly nakit zarflı cüzdanın içinde 12 bütçe zarfı için yeriniz olacak. Su geçirmez bir malzemenin içine güvenli bir şekilde gizlenmiş, bu cüzdan ile paranızı koruyabilirsiniz. Zarflar çeşitli eğlenceli renklerle gelirken, cüzdan işlevsel bir siyahtır.

3. Hommie Hepsi Bir Arada Nakit Zarf Cüzdanı

Hommie Nakit Zarflar
Hommie, nakit bütçeleme için geniş bir alan sağlayan büyük bir nakit bütçeleme sistemi sunar. Ancak stil bölümünde biraz eksik. 12 adede kadar farklı nakit kategorisi depolayabileceksiniz. Zarflar çok sağlamdır ve onları bir arada tutmak için sevimli bir kese ile birlikte gelir. Kese sevimli pembe bir renktir, ancak kartlar için saklama alanı gibi standart cüzdan özelliklerinden yoksundur. 20 $ ‘ın altında olan bu nakit bütçeleme sistemi, rahat taşınabilirlikle ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

4. Dave Ramsey Cüzdanı

Dave Ramsey Zarf Sistemi Cüzdan
Nakit zarf sisteminin en büyük savunucularından biri olarak, Dave Ramsey’in nakit cüzdan seçeneği sunması uygun. Cüzdan çok temel renklerde gelir, ancak 8 kağıt para yönetim zarfını alabilecek yer sunar. Elverişli olarak, gerektiğinde yedek zarf sipariş edebilirsiniz. Zarfların ötesinde, bir not defteri, makbuz saklama alanı, banka kartı yuvaları ve paranızı bulacaksınız. 24 $ ‘lık daha uygun fiyatlı seçeneklerden biri olarak bu, bütçeleme sisteminiz için doğru çözüm olabilir.

5. Savvy Cents Cüzdan

Savvycents Cüzdan
Savvy Cents Cüzdan, zevkinize uygun çok çeşitli renklerde gelir. Seçeneklerin çoğu düz renklerdir, ancak geleneksel ekose ve kuşgözü seçenekleri gibi birkaç desen mevcuttur. Cüzdanın vinil kumaşı, gün içinde dolaşırken paranızı hava koşullarından korur.

Cüzdanın içinde, paranızı ayrı olarak saklamak için yükseltilmiş bölme sekmelerine sahip 5 ayrı fiş bulacaksınız. Ek olarak, önemli kartları güvende tutmak için birkaç kart yuvası bulacaksınız. 32 dolardan bu cüzdan iyi bir değer sunuyor. Ancak, farklı nakit bütçeleme kategorileri için yalnızca beş yuvanız olacak.

6. İnce Bütçe Zarf Cüzdanı

İnce Bütçe Zarf Cüzdanı
Cüzdanınızı düzenli tutmak için yükseltilmiş ayırıcı sekmelerden hoşlanıyorsanız, İnce Bütçe zarf cüzdanı uygun olabilir. Cüzdanınızda kolayca etiketleyebileceğiniz 6 nakit bütçe kategorisi için yer bulacaksınız. Ayrıca, kartları ve jetonları saklamak için bolca alana sahip olacaksınız. 25 dolarlık cüzdan, bir nakit bütçe sistemine bağlı kalırken kimliğinizi korumak için RFID teknolojisiyle birlikte gelir.

7. Genişletilmiş Ufuklar Nakit Zarf Cüzdan

Expanded Horizons Cash Zarf Cüzdan
Expanded Horizons tarafından sunulan nakit zarflı cüzdan, bütçelenmiş paranızı saklamak için 10 bölünmüş torba sunar. Her poşet, bütçe kategorilerinize uyacak şekilde doldurabileceğiniz bir etikete sahiptir. 30 dolarlık cüzdan, bilgilerinizi korumak için 6 kart yuvası ve RFID teknolojisi de sunar. Cüzdanı yanınızda bir çanta olarak getirebilir veya daha fazla alana ihtiyacınız olduğunda daha büyük bir çantaya atabilirsiniz.

8. Mundi File Master Kadın Cüzdan Debriyajı

Mundi File Master Cüzdan
Mundi Dosya cüzdanı, nakit bütçenizi düzenli tutmak için üç nakit bölme sunar. Ayrıca, işleri düzenli tutmak için 13 kart yuvası. Düzeni beğendiyseniz, çok çeşitli renk ve desen seçenekleri bulacaksınız. 20 $ ‘da, dikkate almanız gereken az sayıda nakit bütçe kategoriniz varsa bu cüzdan mükemmeldir.

9. Yanınızda Hepsi Bir Arada Nakit Bütçe Sistem Cüzdanı

Yanınızda Nakit Bütçe Zarflı Sistem Cüzdanı
Bir bileklik veya çapraz askılı çanta olarak ikiye katlanabilen bir cüzdan arıyorsanız, Hepsi Bir Arada Nakit Bütçe Zarf Sistemi harika bir seçenektir. Cüzdanın içinde, bir cilt klipsinde saklanacak 12 zarf için yeriniz olacak. Ayrıca, kartlarınızı düzenli tutmak için kart yuvaları.

10. Soligt Hepsi Bir Arada Nakit Zarf Cüzdanı

Soligt Hepsi Bir Arada Nakit Zarf Cüzdanı
Soligt, bir cüzdanda 12 adede kadar kağıt nakit zarf saklamak için uygun fiyatlı bir seçenek sunar. Her şeyi düzenli tutmak için 12 zarf, 12 bütçe sayfası ve bir ciltleme halkası için yer bulacaksınız. Bu sisteme dahil edilen zarflar, değiştirilmeye gerek kalmadan çok fazla kullanım elde etmenizi sağlamak için lamine edilmiştir. 15 $ ‘ın biraz üzerinde olan cüzdan, nakit bütçeleme sistemini denemenin çok uygun bir yoludur.

11. Bella Taylor Çiçek Baskı Nakit Sistemi Cüzdanları

Bella Taylor Çiçek Baskı Nakit Sistem Cüzdanı
Nakit bütçenizi korumak için kapitone çiçek desenli bir cüzdan arıyorsanız, Bella Taylor iyi bir seçenek sunar. Cüzdan, etiketlerin organize kalması için yer olan 8 kategoride nakit tutabilir. Ek olarak, 6 kart yuvasına sahip olacaksınız. Cüzdan 40 doların üzerinde. Ancak kapitone çiçek desenleri tam olarak aradığınız şey olabilir.

12. Esprite Şeffaf Plastik Bağlayıcı PU Deri Defterli Zarflar

Espirite Bütçe Zarf Sistemi
Esprite, nakit bütçeleme cüzdanına 13 $ ‘lık cazip bir fiyata basit bir yaklaşım sunuyor. Cüzdan, esasen 12 adede kadar açık nakit zarf içeren bağlayıcı klipsli küçük bir deri defterdir. Dizüstü bilgisayarda ayrıca iki kart yuvası yuvası ve bir kalem tutucu bulunur. Bu en şık seçenek olmasa da, sisteminizi son derece iyi organize ederken faturaya uyabilir.

13. Mou Meraki Hakiki Deri Bifold

Mou Meraki RFID Engelleme Cüzdanı
Zaman testine dayanabilecek bir deri cüzdan arzuluyorsanız, Mou Meraki harika bir seçenek sunuyor. Artı, zevkinize uygun geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Cüzdan, siz dışarıdayken kimliğinizi korumak için RFID Engelleme sunar.

Cüzdanın içinde, nakit zarflara kolayca sığabilecek iki büyük torba bulacaksınız. İşleri düzenli tutmak için ayırıcı sekmeler bulamayacak olsanız da, az sayıda nakit bütçe kategoriniz varsa, bu uygun olabilir. 25 doların biraz üzerinde olan bu cüzdan bütçenize kolayca sığabilir.

14. Rnairni Hepsi Bir Arada Nakit Zarflar El Çantası

rnairni Nakit Zarflar Cüzdan
Rnairni, 24 $ karşılığında 12 bütçe zarfı için alana sahip sevimli bir nakit cüzdan sistemi sunuyor. İçeride, nakit zarflarınızı ve kartlarınızı tutabileceğiniz bir alan bulacaksınız. Artı, bütçenizi uygun bütçe sayfalarında takip etmek için bir kalem. Cüzdan, debriyaj tokasına çekici bir dokunuşla 6 renk seçeneğiyle gelir.

15. AnconKton 12 Nakit Zarflı Cüzdan

Anconkton Nakit Zarf Cüzdanı
AnconKton’un deri kareli tasarımı şık bir görünüm sunar. Ancak cüzdanın içinde, paranızı düzenlemek için 12’ye kadar nakit zarf bulunur. Bu 23 dolarlık cüzdanda kullanışlı ve şık bulabilirsiniz.

16. Bella Taylor Mikrofiber Wrislet

Bella Taylor Nakit Sistem Cüzdanı
Bella Taylor’ın sunduğu bir diğer seçenek ise düz renk mikrofiber bileklik. Bilekte 8 zarf yuvası ve 6 kart için yer vardır. Kapitone mikrofiber kumaş, nakit bütçenizi uzun süre yönetmenize yardımcı olmak için uzun ömürlü bir cüzdan sunacak. Fiyat aralığının üst ucunda, bu 50 dolarlık cüzdan siyah ve mavi renkte geliyor.

17. Tüm Gezegenler Nakit Zarf Cüzdan Sistemi

Tüm gezegenler nakit zarflar cüzdan sistemi
Tüm Gezegenler, 30 doların altında uygun fiyatlı bir nakit cüzdan sunar. Her biri benzersiz tasarımlara sahip olan bu cüzdanın içinde 12 plastik zarf saklayabileceksiniz. Cüzdanın dış kısmı standart bir siyahtır, ancak zarfların üzerindeki renk patlamaları bu seçeneğin öne çıkmasına yardımcı olabilir.

Alt çizgi

Nakit zarf sistemi, bütçenizi yoluna koymanıza yardımcı olmak için harika bir yol olabilir. Odaklanmış bir bütçeleme çabasıyla, borç ödemek veya emeklilik için biriktirmek gibi finansal hedeflerinize doğru inanılmaz ilerleme kaydedebilirsiniz.

Nakit zarf cüzdanınızı kurarken, size uygun bir bütçe yaratacak stratejileri göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Herkesin bütçesi benzersiz hedeflerine uyacak ve değerlerinizi yansıtmalıdır. Nakit bütçe sistemiyle çalışırken, yol boyunca ayarlamalar yapmaktan korkmayın. Sizin için en uygun olanı keşfetmeniz için bütçenizde ayarlamalar yapmanız tamam ve beklenmektedir.

Ücretsiz bütçe oluşturma kursumuzda size uygun bir bütçe oluşturma hakkında daha fazla bilgi edinmek için birkaç dakikanızı ayırın!

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir